MENU

O nas

MARKMED Rehabilitacja Ruchowa Marek Wiecheć to firma medyczna powstała w 1997 r.

Od początku zajmujemy się szeroko rozumianą działalnością fizjoterapeutyczną, edukacyjną  i prozdrowotną:
profilaktyką, terapią, edukacją zdrowotną, badaniami naukowymi, szkoleniami dla fizjoterapeutów i lekarzy.

Nasze hasło reklamowe: "Rehabilitacje traktujemy poważanie !"  jest jednocześnie punktem wyjścia i punktem odniesienia  dla podejmowanych przez nas działań w zakresie fizjoterapii.

Nasze aktywności  w zakresie fizjoterapii cechuje profesjonalizm i dbałość o  dobro  pacjenta.

Profesjonalne, zgodne ze standardami wykonanie zabiegów, właściwy przebieg terapii zapewnia świetnie przygotowany, kompetentny, wyedukowany i wyspecjalizowany personel fizjoterapeutyczny.

Nasze placówki wyposażone są w najnowocześniejszy i stale uzupełniany sprzęt fizjoterapeutyczny i diagnostyczny.

Przygotowywane przez nas w oparciu o doświadczenia zawodowe zdobyte w naszych placówkach, wystąpienia, artykuły i prace naukowe najlepiej świadczą o rodzaju, jakości  i  skuteczności prowadzonych przez nas terapii i podejmowanych decyzjach terapeutycznych.

Możliwość pracy z najlepszymi sportowcami wysokiego wyczynu sportowego  w najtrudniejszych dla sportowca momentach leczenia  kontuzji czy urazów,  to wyraz największego zaufania i pewności co do efektów naszej pracy.

Organizowane i prowadzone przez nas kursy i szkolenia posiadają wysoki poziom merytoryczny i organizacyjny.

Potwierdzeniem profesjonalizmu, dbałości o jakość naszych usług i zadowolenie pacjenta/klienta, charakteryzującym wszystkie nasze działania, są uzyskane przez nas certyfikaty i otrzymane przez nas wyróżnienia i nagrody.

Jesteśmy otwarci i z otwartością przyjmujemy wszelkie konstruktywne opinie i uwagi, bo wiemy, że dzięki nim będziemy mogli być coraz lepsi.

Mamy świadomość tego, że wszelkie nasze wysiłki i starania zostaną ostatecznie zweryfikowane i ocenione przez naszych pacjentów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.