MENU

Metoda FED w naszym Centrum

Metoda FED w Centrum Rehabilitacji MARKMED

Metoda FED w Centrum Rehabilitacji MARKMED jest realizowana zgodnie z jej założeniami. Terapia jest prowadzona przez doświadczonych fizjoterapeutów, przy czym szczególny nacisk, poza pracą w samym urządzeniu FED, kładziemy na diagnostykę postawy ciała DIERS, prawidłowo wykonaną diagnostykę obrazową RTG realizowaną we współpracującej z nami Pracowni Radiologii, kinezyterapię analityczna i kinezyterapię uzupełniającą, oraz prawidłowo dobrane zaopatrzenie ortopedyczne

Cennik zabiegów FED

Możliwe jest skorzystanie z pojedynczych zabiegów metody FED:

  •  1 zabieg - 150 PLN

lub wykupienia karnetu na:

  • 10 zabiegów - 1500 PLN + 1 zabieg gratis
  • 20 zabiegów - 3000 PLN + 3 zabiegi gratis

Dla pacjentów chcących przyjechać na turnus rehabilitacyjny i pozostać w naszym mieście przez czas terapii, proponujemy skorzystanie z możliwości zakwaterowania i wyżywienia w hotelu Accademia. Dla pacjentów Centrum Rehabilitacji MARKMED zarówno uczestników turnusów FED jak i pacjentów chcących skorzystać z innych form rehabilitacji w naszym centrum, hotel „Accademia” przygotował specjalne warunki cenowe. Rezerwacja noclegów i informacja tel 412654222.

budynekHotel Accademia al. 3-go maja 13 tel.: 412654222.

Dodatkową zachętą niech będzie możliwość skorzystania z atrakcji kompleksu sportowego „RAWSZCZYZNA” z basenem olimpijskim i strefą wodnej rekreacji. Możliwość wykonywania ćwiczeń i prowadzenia fizjoterapii w wodzie.

W czasie wolnym zachęcamy do eksplorowania bogatych, w różnego rodzaju atrakcje turystyczne, okolic Ostrowca Św. Zapraszamy m.in. do odwiedzenia Jura Parku w Bałtowie, Neolitycznej kopalni krzemienia pasiastego w Krzemionkach, Gór Świętokrzyskich, Fabryki Porcelany „AS” w Ćmielowie, Zamku oraz hodowli bizonów amerykańskich w Kurozwękach i wielu, wielu innych interesujących miejsc.

 


 

Wyniki naszej terapii:

Pacjentka wiek 14 lat 

RTG I przed terapią        RTG II po 5 mies terapii
karine przed karina po

 

Zapraszamy do nowego gabinetu metody FED - bezinwazyjnego leczenia skolioz.

Już od dzisiaj przyjmujemy naszych pacjentów w nowym, świetnie wyposażonym gabinecie metody FED.
Lepsze warunki terapii to większy komfort dla pacjentów.
Cieszymy się z coraz lepszych wyników usprawniania skolioz. Teraz terapia FED w nowej odsłonie.

Zapraszamy.