MENU

Czwarte urodziny Centrum Rehabilitacji MARKMED

Czwarte urodziny Centrum Rehabilitacji MARKMED
1 sierpnia 2017r. Centrum Rehabilitacji MARKMED w Ostrowcu Św.
będzie obchodziło swoje czwarte urodziny.
Tradycja stało się już, że w tym dniu organizujemy w naszym Centrum.

Dzień Otwarty dla lekarzy i fizjoterapeutów.
W tym roku nasze święto organizujemy dzień wcześniej 31.07.2017r w poniedziałek.
Rozszerzamy je o możliwość bezpłatnego skorzystania - po uprzednim zapisaniu się/zgłoszeniu telefonicznym 41 2482333 i ustaleniu godziny - przez naszych pacjentów z zabiegu "masażu wodnego na sucho"  AQUAMED.

Dodatkowym bonusem dla naszych pacjentów  będzie możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta MARKMED.
Firma MARKMED Rehabilitacja Ruchowa od 01.07.2017r jest oficjalnym partnerem programu Lyoness CashBack.

Wydawane przez nas karty lojalnościowe Lyoness CashBack dają możliwość zwrotu części kosztów poniesionych na rehabilitację w naszym Centrum bezpośrednio na konto właściciela karty oraz skorzystania z programu Lyoness, czyli zwrotu części poniesionych wydatków w wielu innych placówkach handlowych i usługowych, w tym w sieci stacji paliwowych jednego ze znanych koncernów, nie tylko na terenie Ostrowca Św. ale w całej Polsce.

Centrum Rehabilitacji MARKMED to placówka dla wymagających pacjentów.
Kompleksowe, holistyczne podejście do pacjenta i jego podmiotowe traktowanie to dewiza naszego Centrum.

Na tą kompleksowość składa się szereg składowych:
Konsultacje:
zgłaszający się do nas pacjent ma możliwość skorzystania z konsultacji fizjoterapeutycznej, lekarskiej lekarza ortopedy lub lekarza radiologa.
Diagnostyka:
Na miejscu jesteśmy w stanie wykonać badania diagnostyczne na wysokiej klasy aparacie USG oraz diagnostykę funkcjonalna postawy ciała, kręgosłupa, stóp i chodu opartą na najnowocześniejszym systemie diagnostyki bezinwazyjnej DIERS.
Terapia:
Pacjent ma możliwość skorzystania z całej gamy najnowocześniejszych terapii , wykonywanych/realizowanych przez odpowiednio przygotowany i przeszkolony personel fizjoterapeutyczny: zabiegi terapii indywidualnej, terapii manualnej, kinezyterapii opartej na metodach neurofizjotogicznych, pełnej gamy zabiegów fizykoterapeutycznych, łącznie z falą uderzeniową SWT, laserem wysokoenergetycznym HIL, absolutna nowością TR-Therapy do terapii urazów sportowych, hydroterapii, masaży leczniczych.
Bezinwazyjna, dyskretna, komfortowa dla pacjentów terapia nietrzymania moczu Salus-Talent URO, oraz  metoda FED - bezinwazyjna metoda leczenia skolioz to bez wątpienia wizytówki naszej firmy.
Zaopatrzenie ortopedyczne:
W przypadku konieczności stosowania przez pacjenta  sprzętu zaopatrzenia ortopedycznego w Centrum Rehabilitacji MARKMED pacjent ma możliwość bezpłatnej konsultacji i doboru takiego  środka indywidualnego zaopatrzenia ortopedycznego  (wkładki indywidualne, gorsety, ortezy) dzięki współpracy z firmą INOVAmed.
Ocena wyników usprawniania:
weryfikacja i ocena wyników naszej pracy z pacjentem to standard w postępowaniu terapeutycznym w naszej placówce.

Nasza praca to również aktywność naukowa.  Do obecnej chwili w naszym Centrum powstało ponad 50 prac i publikacji naukowych.
Nasi pracownicy biorą aktywny udział w konferencjach i spotkaniach naukowych prezentując wyniki swojej pracy i badań. Szczególnie ważne jest to, iż spośród naszego personelu dwie osoby uzyskały w wyniku egzaminu państwowego tytuł specjalisty fizjoterapii. Na bazie działań prowadzonych w naszym Centrum - program diagnostyki i terapii stawów skroniowo żuchwowych - powstaje obecnie druga już praca doktorska.
To wielka satysfakcja stworzyć i kierować zespołem ludzi ukierunkowanych i otwartych na rozwój zawodowy i Pacjentów.

Nie możemy nie wspomnieć o realizowanym w  MARKMED programie "Zawieszonej Terapii".
To aktywność która pozwala ludziom o wielkim sercu podzielić się swoją dobrocią z innymi osobami w danym momencie potrzebującymi pomocy i wsparcia.
Zawieszona Terapia to możliwość anonimowego wykupienia zabiegów dla anonimowej potrzebującej osoby.
Od czasu rozpoczęcia programu w naszym Centrum anonimowe osoby podzieliły się swoją dobrocią i wykupiły 12 sesji terapeutycznych dla potrzebującej anonimowej dla nich osoby. Dziękujemy za wsparcie naszej akcji.

To dla nas wielka satysfakcja ,że możemy być z Wami Naszymi Pacjentami i dla Was Naszych Pacjentów już cztery lata.

Dziękujemy za zaufanie
z poważaniem
dr n. med. Marek Wiecheć
specjalista fizjoterapii
oraz cały Zespół MARKMED