MENU

„Podaruj jeśli możesz, weź jeśli chcesz”

„Podaruj jeśli możesz, weź jeśli chcesz”

Po raz pierwszy w Ostrowcu, pod hasłem „Podaruj jeśli możesz, weź jeśli chcesz”, tylko w Centrum Rehabilitacji MARKMED: „Suspended Therapy”  – „Zawieszona Terapia”

Masz ochotę anonimowo sfinansować potrzebującej osobie zabiegi rehabilitacyjne?
Nic prostszego.
Już od dzisiaj jest to możliwe w Centrum Rehabilitacji MARKMED w Ostrowu Św. ul. Kopernika 14.

Ta ciekawa inicjatywa – instytucja „zawieszonych” korzyści – oparta w pewien sposób na uczciwości   i solidarności społecznej, narodziła się w Stanach Zjednoczonych od zamawiania i płacenia/nadpłacania  za dodatkowo zamówione kawy. Z tych opłaconych już kaw mogły skorzystać osoby, których akurat nie stać było nawet na tak popularny napój. Wystarczyło wejść do restauracji czy baru i  zapytać o nadpłacone- „zawieszone” kawy. Stopniowo pomysł ten zaczął rozpowszechniać się nie tylko na inne dobra, takie jak np. posiłki ale również został przeniesiony do innych państw, w końcu trafił również do Polski. Chcemy spróbować w Ostrowcu, chcemy spróbować w fizjoterapii,  w naszym Centrum. Liczymy na to, że  Ci którzy mogą pomóc - pomogą , a ci którzy naprawdę potrzebują pomocy nie będą się wstydzili o nią zapytać i miejmy nadzieje dzięki dobroci innych ją dostaną.

 Jak to działa?

    Jesteś naszym pacjentem,  wykupujesz zabieg dla siebie, jeżeli chcesz,  możesz  przy okazji wykupić drugi taki sam lub inny zabieg  dla nieznajomej sobie  ale potrzebującej osoby. Zapłacisz, otrzymasz paragon fiskalny lub fakturę.

    Nie będąc naszym pacjentem również możesz przyjść do naszego Centrum  i zapłacić za „zawieszony” zabieg. Otrzymasz paragon fiskalny lub fakturę. A zabieg/terapia będzie czekać na potrzebującą osobę.

    Potrzebujesz dobrej kwalifikowanej fizjoterapii? Chcesz skorzystać z zabiegów w naszym Centrum ale ograniczają Cię możliwości finansowe? Być może Ktoś anonimowo zafundował Ci już „Zawieszona Terapię”? Przyjdź do naszego Centrum  lub zadzwoń i zapytaj!

Akcję rozpoczynamy już teraz. Być może jeszcze przed Świętami będziemy mogli pochwalić się jej rezultatami.  Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do skorzystania z naszej akcji.

dr Marek Wiecheć

Centrum Rehabilitacji MARKMED
ul. Kopernika 14 Ostrowiec Św.
tel.: 41 248 23 33
www.markmed.pl